Jak Zdobyć Dziewczynę, Która Ci Się Podoba?

by RomR on September 16, 2012

ładna dziewczynaW tym artykule zajmiemy się największym problemem jaki mają faceci podczas podrywania kobiet . Jeśli jesteś taki, jak większość facetów i chcesz poprawić swoje kontakty z kobietami, to musisz przestać negatywnie myśleć w swojej podświadomości. ( Nie przejmuj się ja też tak kiedyś robiłem. Ale poznałem kilka ważny faktów i teraz już wiem, o co w tym wszystkim chodzi.)

Pamiętaj, jeśli jakaś kobieta udaje obrażoną to nie przejmuj się tym. Ja popełniałem błąd i próbowałem za wszelką cenę nawiązać z nią wtedy jakiś kontakt. Pamiętam jak się czułem, kiedy kobieta odrzuciła mnie w towarzystwie innych osób. Myślałem, że umrę ze wstydu.

Pamiętam, co mi wtedy chodziło po głowe. Zastanawiałem się dlaczego ona nie uważała mnie za kogoś atrakcyjnego.  Wtedy wydawało mi się, że żeby kobieta się jakimś facetem zainteresowała, to musi być on bogaty, przystojny, elegancko ubrany i mieć co najmniej królewskie pochodzenie.

Pozwól, że powiem Ci coś bardzo ważnego:

Nikogo nie obchodzi czy kobiety uważają Cię za kogoś atrakcyjnego. Tak samo jak nie ma dla nikogo znaczenia, czy masz powodzenie u dziewczyn … To jest głównie Twój problem i Ty powinieneś się z nim uporać.

Naprawdę.

Jeśli nauczysz się rozmawiać z kobietami i je podrywać, to nikt nie będzie się cieszył z Twojego sukcesu, musisz o tym pamiętać. Twoi przyjaciele raczej nie zaczną Cię traktować lepiej (no, chyba, że będą liczyli, że ich z kimś nowym zapoznasz), Twoja mama nie przestanie Cię dręczyć, a Twój szef na pewno nie da Ci z tego powodu podwyżki. A tak przy okazji, jeśli chcesz zarobić trochę kasy to sugeruję zainwestować w opcje binarne. Jest to świety sposób na zarabianie z domu. Jeden z moich kumpli zarabia ponad 1000zł tygodniowo. Niezła sumka nie? No dobra, dość o kasie.

To dla nikogo nie ma znaczenia i nikt o ta za Ciebie nie zadba.

Jedyną osobą, którą to powinno interesować jesteś TY.

I tylko Ty jeden możesz zmienić swoje życie, żeby było lepsze i pełne pięknych kobiet.

Jeśli chcesz osiągnąć sukces i zmienić się, to nad wszystkim musisz popracować sam.

Pewnie się zastanawiasz jaki można samemu osiągnąć taki sukces, prawda?

“Jeśli zmienisz swoje negatywne myślenie w pozytywne, to na pewno odniesiesz sukces w bardzo krótkim czasie. Uwierz mi wszystko jest na wyciągnice ręki.”

Przyglądaj się facetom, którzy mają powodzenie u dziewczyn.

Najlepszą rzeczą jaką możesz dla siebie zrobić, o zaprzyjaźnić sie z facetami, którzy łatwo nawiązują kontakty z kobietami. Tak naprawdę większość metod zawartych w mojej książce pochodzi właśnie z obserwowania znajomych. Patrzyłem jak oni się zachowują i naśladowałem ich. W ten sposób nauczyłem się najwięcej.

Podczas obserwowania facetów, którzy wiedzą jak postępować z kobietami dowiesz się na czym polega wzbudzanie atrakcji. Tak poznasz najlepsze sposoby podrywania, które nigdy Cię nie zawiodą.

Nikt Ci nie powie, jak podejść do dziewczyny zabrać ją na krótki spacer i po 5 minutach odejść z jej numerem telefonu. To musisz podpatrzeć, żaden facet nie poda Ci tego na tacy.

Więc jeśli musisz, to znajdź nowych przyjaciół. Wystarczy, że będziesz miał okazje popatrzeć jak zachowuje się w towarzystwie kobiet facet, który wie jak z nimi rozmawiać.  Taka obserwacja naprawdę dużo daje.

Nie szukaj złotego środka . Zacznij pracować nad sobą i udoskonalać swoje umiejętności podrywania kobiet. .

Wiem, że najlepiej byłoby poznać jedną zasadę, która działa zawsze, ale niestety tak się nie da.

Chciałbyś mnie w mózgu takie urządzenie, które będzie przyciągało kobiety jak magnez.

Dopóki nikt nie wymyśli czegoś takiego musisz radzić sobie jak wszyscy.

Na początku może Ci się wydawać, że to, co robisz jest dziwne. Pewnie poczujesz się nieswojo, kiedy wyjdziesz do baru tylko po to, żeby poobserwować ludzi.

Nie martw się nikt na pewno nie będzie śledził Twoich poczynań (Pamiętaj, co i powiedziałem wcześniej. Nikogo nie obchodzi to, czy Ci się uda, czy nie).

Im więcej nad sobą popracujesz, tym masz większe szanse nad odniesienie sukcesu.

Zmień się i popraw swoje życie.

Podstawą jest zmienić negatywne myślenie na pozytywne. Od tego musisz zacząć, żeby pójść dalej.

Oczywiście dużo łatwiej będzie Ci do wszystkiego dojść jeśli skorzystasz z moich materiałów …

Ja przez wiele lat uczyłem się obchodzić z kobietami. Długo nie wiedziałem na czym to wszystko polega.

Powtarzam: Wiele lat trudnej i ciężkiej pracy.

Lata prób i błędów.

Zawsze próbowałem dany pomysł, sprawdzałem go a dopiero później spisywałem jeśli okazał się niezawodny.

Wszystko to, do czego udało mi się dojść zawarłem w swojej książce o uwodzeniu.

Znajdziesz tam setki pomysłów, gdzie zabrać kobietę na randkę i jak się na niej zachowywać … myślę, że moja książka jest idealna na start. Pomoże Ci w zamianach i pokaże odpowiedni kierunek.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, to przejdź tutaj: Kliknij Na Ten Link

sekrety uwodzenia

Leave a Comment

Previous post:

Next post: