Jak Stworzyć Atrakcję U Kobiet?

by RomR on September 16, 2012

facet wzbudza atrakcję kobietyChciałbym Ci opowiedzieć historie, która może Ci się wydać znajoma, ale nie przejmuj się tym. Dawno temu był na świecie facet, który nie potrafił przyciągnąć do siebie kobiety. Kiedy poznał jedną taką bardzo fajną to poczuł, że musi się do niej zbliżyć … Z czasem atrakcja przerodziła się w przywiązanie emocjonalne i coś więcej niż tylko przyjaźń.

Ale to nie był jego jedyny problem. Jego przywiązanie emocjonalne było coraz silniejsze, ale zaczęła maleć jego pewność siebie.

Pewnie zastanawiasz się dlaczego?Było tak ponieważ nie wiedział, czy ona czuje do niego to samo. Czasami mówił jej, że jest dla niego bardzo ważna, i że jego życie bez niej nie miałoby sensu.  Ale niestety to nie przynosiło żadnych efektów. Ich uczcie coraz bardziej przeradzało się w przyjaźń.
Opzioni Binarie Finanza

Między nimi coś było nie tak.

Ona nie zachowywała się jak zakochana tylko jak jego przyjaciółka.

Facet był coraz bardziej niepewny i zakochiwał się w dziewczynie z dnia na dzień bardziej … Bał się powiedzieć jej o swoich uczuciach. Czasem chciał ją pocałować, albo poprosić żeby została jego dziewczyną.

Najbardziej niebezpieczne robiło się to, że chciał spędzać z nią każdą wolną chwilę.

Mężczyzna myślał wiele dni i nocy jak wybrnąć z tej sytuacji. W końcu doszedł do wniosku, że jak powie dziewczynie, co do niej czuje, to ona poczuje to samo i zostaną już na zawsze razem.

Zrobił tak jak postanowił i powiedział jej o swoich uczuciach.

Powiedział, że ją kocha i zrobi wszystko, żeby z nią być.

Spojrzała na niego ze współczuciem i odpowiedziała: “Dzięki, ale nie chcę zepsuć naszej przyjaźni…. ona jest dla mnie bardzo ważna”.

Czy ten człowiek mógł zrobić jeszcze coś gorszego?

Czy taka odpowiedz znaczy, że dziewczyna kocha, tylko boi się związku?

Czy to oznacza, że nie jest gotowa jeszcze na stały związek?

Czy to znaczy, że go nie kochała i chciała mu dać jakiś znak?

Czy to oznacza, że musiał jej wszystko powiedzieć ryzykując ich znajomość?

Musiał się upewnić, czy jest szansa, że będą kiedyś razem … z związku z tym postanowił kupić jej prezent i napisać długi lis … ponownie napisał w nim jak bardzo ją kocha.

I to co się po tym stało było nie do pomyślenia …

Ona po prostu nic mu nie odpisała.

Przez tydzień próbował się z nią usilnie skontaktować.

Robiła wymówki, że jest bardzo zajęta. Mówiła coś takiego: “Sorry, ale nie mogę z Tobą rozmawiać, jestem bardzo zajęta, później do ciebie oddzwonię …”

… Ale niestety nigdy już nie zadzwoniła.

Przez następne kilka miesięcy facet próbował zrozumieć, co zrobił nie tak, że stracił tą dziewczynę.

KONIEC

Ok, zacznijmy od początku.

Zrobiło Ci się cieplej na sercu??

Pewnie pomyślałeś, że powinienem zaczynać swój dzień od pisania romansów …

Zostawmy to, i porozmawiajmy o historii, którą Ci opowiedziałem.

Jest to opowieść, która dotyka każdego faceta. To dlatego, że możemy się utożsamić z głównym bohaterem.

Dlaczego?

Bo wszyscy zachowujemy się podobnie … i wielu z nas już nie raz przeżyło coś takiego.

Żeby zrozumieć całą tą sytuacje musisz poznać jedną tajemnicę. To jest coś takiego, co wie każda kobieta, ale niewielu facetów zdaje sobie z tego sprawę.

Tajemnica mówi, że jeśli kobieta nie jest zainteresowana danym facetem, to on nie będzie w stanie tego zmienić. Nawet jeśli będzie się bardzo starał.

Tak naprawdę to tylko możesz pogorszyć swoją sytuację wyznając dziewczynie swoje uczucia. Bo jeśli ona nie jest tobą zainteresowana to daje Ci tylko taką możliwość. Albo będziesz moim przyjacielem, albo staniesz się dla mnie nikim i znikniesz z mojego życia!

Tak więc nie powinieneś wyznawać dziewczynie uczuć jeśli nie wzbudzisz w niej wcześniej atrakcji.

Zanim postanowisz zrobić coraz takiego musisz popracować nad sobą.

Pomyśl, że atrakcja to nie jest coś takiego co się ma albo nie. Jej się można zwyczaje nauczyć tylko trzeba tego chcieć!

Poświeć trochę czasu i zainwestuj w siebie.  Naucz się kilku sztuczek jak zainteresować sobą kobietę i co zrobić, żeby uznała Cię za kogoś atrakcyjnego.

W mojej książce pokaże Ci jak wzbudzić atrakcję w kobietach, które na pierwszy rzut oka mogą Ci się wydawać nie do zdobycia. I nie mówię to o manipulacji. Mam na myśli pewnie sposoby zachowywania się i wyrażanie swoich uczuć.  (poprzez słowa, język ciała i postawy), Moje rady uczynią z Ciebie prawdziwego mężczyznę, któremu nie oprze się żadna kobieta.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak pociągać dziewczyny i stać się dla nich prawdziwym mężczyzną, to musisz konieczne ściągnąć i przeczytać moją książkę. .

Zajęło mi sporo czasu zanim to wszystko zrozumiem. Ale nie przejmuj się każdy facet na początku myśli zupełnie odwrotnie niż powinien. Dowiedz się jak rozwiązać swoje problemu, ściągnij moją książkę tutaj: KLIKNIJ W LINK

sekrety podrywania

Leave a Comment

Previous post:

Next post: