Jak Stać Się Wyzwaniem Dla Kobiety?

by RomR on September 16, 2012

jak być pewny siebieChce Ci zdradzić tajemnice, o której nie wie większość facetów. .

Chodzi mi o to jak stać się dla kobiety wyzwaniem. Jeśli to opanujesz, to będziesz miał przewagę nad swoimi rywalami – zawsze będziesz mógł poderwać każdą dziewczynę nie ważne czy to będzie bar, czy sklep osiedlowy. Niestety większość facetów podrywa łatwe dziewczyny, bo tylko tyle są w stanie osiągnąć … Albo po prostu czekają aż jakaś dziewczyna ich wybierze i zainteresuje się nimi.

Wspaniałą rzeczą, jaką możesz zrobić żeby kobieta za tobą szalała, to stać się dla niej wyzwaniem. Jeśli opanujesz to sztukę, to żadna kobieta Ci się nie oprze. Pewnie się zastanawiasz o co chodzi z tym wyzwaniem. Mi zajęło sporo czasu, zanim dowiedziałem się, jak stać się wyzwaniem dla kobiety. Uwierz mi wcale nie tak łatwo na to wpaść.
opciones binarias | banc de swiss

Postanowiłem na początek zapytać moje koleżanki, kiedy facet jest dla nich wyzwaniem. Zobacz, co mi odpowiedziały:

Kiedy on nie zawsze oddzwania, albo każe długo czekać na telefon od siebie.

Kiedy czasami jest niedostępny i trzeba o niego trochę powalczyć.

Kiedy trudno stwierdzić, czy jest nami zainteresowany, czy nie.

Najważniejsze jest to, że będąc wyzwaniem dla kobiety wzbudzasz w niej ogromną atrakcję. Taka jest już natura ludzi. Najbardziej chcą tego, czego nie mogą mieć. Kobiety są przyzwyczajone, że zdobycie faceta jest czymś dziecinnie prostym. Jeśli pokażesz, że jesteś niedostępny na pewno się Tobą zainteresują.

Kobieta będzie Tobą zainteresowana jeśli dasz jej do zrozumienia, że musi się o Ciebie postarać.  Innymi słowy przestaniesz być potrzebujący i pokażesz jej, że jak nie Ty to inna.

Im większym wyzwaniem będziesz dla kobiety tym bardziej atrakcyjny staniesz się w jej oczach.

Pokaże Ci jak być dla kobiety wyzwaniem krok po kroku.

Zacznijmy od tego co to jest wyzwanie. Pokaże Ci 3 sposoby jak stać wyzwaniem dla kobiety, o których pozostali faceci nie mają pojęcia. One działają na kobiety jak magia, która powoduje, że stajesz się w ich oczach szalenie atrakcyjny:

# 1. Nie graj w otwarte karty, nigdy nie mówi co zamierzasz zrobić.

Nie mów jej wszystkiego. Niech zadba o to, żeby się czegoś o Tobie dowiedzieć.

Unikaj pytać typu “Co lubisz w facetach najbardziej?”, “Czy jestem w Twoim typie?” Abo “Założę się że masz faceta? …”

Zrób tak, żeby cały Twój świat nie kręcił się dookoła niej

# 2 Dołóż jej trochę pracy, utrudnij jej zadanie

Zrób tak, żeby musiała się postarać, aby pójść z Tobą gdzieś na randkę. Nie podawaj jej wszystkiego na tacy.

Możesz jej pierwsze zaproszenie odrzucić, żeby poczuła, że musisz się bardziej postarać. (Zasugeruj, że nie odpowiada Ci godzina, albo, że jesteś bardzo zajęty…) Postaraj się podczas odmawiania użyć odrobiny poczucia humoru.

Zrób wszystko, żeby ona postarała się o Twoją akceptację (np. Powiedz jej, że musi być bardziej interesująca niż inne dziewczyny)

Pobaw się z nią trochę. Możesz jej też zrobić test z lodami – np. będąc z dziewczyną na spacerze pytasz jakie ludzi najbardziej lody. Kiedy ona odpowiada, że kręcone, to informujesz ją, że ma u ciebie minus, bo powinna powiedzieć, że czekoladowe. Na końcu dodaj, że przez udzielenie złej odpowiedzi nie zasłużyła na Twój numer telefonu.  Ale żeby się całkiem nie obraziła, to dodaj, że i tak nie udzieliła najgorszej odpowiedzi, więc dajesz jej jeszcze jedną szansę. Żartuj z nią i podpuszczaj, one to lubią. Kobiety uwielbiają takie zabawy. Na pewno po czymś takim zyskasz sobie przychylność wielu dziewczyn.

# 3 Wysyłaj sprzeczne sygnały”

Najpierw uśmiechaj się do dziewczyn, a później je ignoruj.

Bądź nieprzewidywalny (Najpierw ją przytul, a później zupełnie olej i zajmuj się rozmową ze swoim kumplem)

Zrób tak, żeby niczego nie była pewna (“muszę zobaczyć się z przyjaciółmi, ale może wieczorem znajdę dla Ciebie czas…”)

Jeśli dzwoni do Ciebie kumpel, to nie krępuj się żeby rozmawiać przy niej. Specjalnie powiedz głośno” Tak rozmawiałem z tą dziewczyną, ale ona jest jakaś nuda …”

Te trzy pomysły to dopiero początek … Przez lata udało mi się znaleźć wiele takich metod.  Wykorzystując je masz 99,9% szans, że staniesz się wyzwaniem dla kobiety.

Musisz każdej dziewczynie na początku dać do zrozumienia, że nie jesteś “kolejnym facetem” i że jeśli się nie postara, to straci szanse na randkę z Tobą.

Możesz wysłać do mnie maila i napisać: “Tak, masz rację” – szkoda, że nie poznałem Cię wcześniej, bo zaoszczędziłbym trochę czasu…. LUB możesz uczyć się z mojej książki i kilka lat zmienić w kilka dni – Dowiedz się już dziś jak być atrakcyjnym w oczach każdej kobiety.

Może Ci się wydawać, że to błahostka, ale zobaczysz, że mieni Twoje życie i poprawi kontakty z kobietami. Aby dowiedzieć się więcej przejdź TUTAJ

ebook

 

Leave a Comment

Previous post:

Next post: