Co Zrobić, Żeby Nie Płacić Za Kobiety Na Randkach?

by RomR on September 16, 2012

spotkanie z dziewczynąOstatnio dostałem kilka maili z takimi pytaniami: “Czy mogę nie płacić za kobietę na randce?” i “Jak unikać płacenia za randki?” Mam zamiar odpowiedzieć na to pytanie w bardzo prosty sposób. Tego typu tematy najbardziej lubię. Po prostu nie chodź na tradycyjne randki do restauracji. Jeśli nie weźmiesz dziewczyny na randkę do restauracji, to nie będziesz musiał za nią płacić

Wiem, że to było głębokie. Poproszę o oklaski. Pozwól, że powiem o tym trochę więcej.

Badania wykazują, że kobiety postrzegają swoich partnerów w dwóch kategoriach. Jeden z nich to zaopatrzeniowiec. Jeśli chcesz się o tym dowiedzieć czegoś więcej, to musisz ściągnąć sobie moją książkę o uwodzeniu.
Options Binaires Financement

Wyjaśnię Ci krótko na czym to polega: Kiedy spotykasz się z dziewczyną na pierwszej randce, to ona decyduje, czy jesteś dla niej atrakcyjnym facetem, czy takim miłym, który będzie spełniał wszystkie jej życzenia. W tym płacić za nią rachunki w restauracjach, kupować jej kwiaty i inne drobiazgi.

Zdaję sobie sprawę, że to o czym tu piszę może się wydawać dla Ciebie dziwne … Ale musisz to zaakceptować i czytać dalej.

Wobec tego, zanim następnym razem zaprosisz dziewczynę do restauracji, to zastanów się nad tym.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, ze wszystko jest Oki, ale tak nie jest.

Jeśli ją zapraszasz, to dajesz jej do rozumienia, że jesteś miłym facetem, który wszystko dla niej zarobi. Ona przez to nie będzie Cię traktowała poważnie.

Możesz tego nie widzieć na pierwszy rzut oka, ale kiedy bliżej się temu przyjrzysz, to właśnie tak jest.

Oto kilka takich rzeczy, o których musisz pamiętać, a które nie są takie oczywiste.

1) Nie zaczynaj związku od tego, ze kupujesz coś dziewczynie. To sprawi, że ona nie będzie miała wobec Ciebie nietypowych oczekiwań. Jeśli to zrobisz, to dziewczyna będzie miała później różne dziwne życzenia.

2) Nie możesz jej nic kupować, bo dziewczyna poczuje, że próbujesz ją przekupywać. One bardzo tego nie lubią. Wiem, że to byś może jest dla ciebie dziwne? Jeśli mi nie wierzysz, to sprawdź jak małpy przekonują swoją partnerkę do seksu. Mówię poważnie.

3) Jeśli na pierwszej randce za coś zapłacisz, to zasugerujesz nieświadomie kobiecie wiele innych zachowań. Nie wgłębiając się w to za bardzo ona po prostu pod każdym względem będzie patrzyła na Ciebie jak na miłego chłopca.  Ale na pewno będzie wymagała od Ciebie płacenia za pewne rzeczy.

4) W dodatku, jeśli idziecie do restauracji na kolacje, gdzie jest dużo ludzi, to głupio jest tak po prostu odmówić zapłacenia rachunku. Nie możesz się niczym wykręcić i powstają później różne nietypowe sytuacje.

Nie wiem jak Ty, ale ja po prostu uważam, że zapraszanie dziewczyny do restauracji zwyczajnie nie jest dobrym pomysłem.

Pewnie zastanawiasz się gdzie możesz ją wobec tego zabrać?

Uff już myślałem, że nigdy o to nie zapytasz.

Na początku warto wspomnieć, że ty nie proponujesz jej wyjścia, tylko informujesz ja gdzie wychodzicie. Nie dajesz jej prawa wyboru.

To tak jak z proszeniem dziewczyny o adres email. Jeśli zapytasz czy dziewczyna Ci go da, to dajesz jej możliwość odmówienia. A jeśli mówisz, ze ona ma Ci go napisać. To ona zrobi to podświadomie i nawet nie zdąży się zastanowić, czy tego chce.

Jeśli powiesz dziewczynie coś takiego “Cześć, wczoraj dobrze się bawiliśmy … Powinniśmy umówić się na filiżankę herbaty i tak po prostu pogadać. Wygląda na to, że możemy być wspaniałymi przyjaciółmi”, to nie dajesz dziewczynie wyboru i sugerujesz jej odpowiedź.

Jeśli dziewczyna spóźnia się na spotkanie, to kup sobie herbatę i nie czekaj na nią. Dziewczyna na pewno będzie zaskoczona Twoim zachowaniem i tym, że nie kupiłeś herbaty dla niej

Oto przepis na takie sytuacje:

Jeśli chcesz, żeby kobiety uważały Cię za prawdziwego faceta, to nie możesz kupować ich uwagi i czasu. To jedna z najbardziej podstawowych zasad.

Użyj technik, których Cię nauczyłem. Bądź zabawny i wesoły, żeby wzbudzić w niej uczucie atrakcji.

Jeśli kupisz kobiecie kolacje, to ona może nie traktować Cię poważnie … Jedzenie i prezenty nigdy nie spowodują, że kobieta będzie się Tobą interesowała. Zapamiętaj to sobie.

Jeśli chcesz poznać więcej metod i sposobów wzbudzania atrakcji w dziewczynach, to musisz ściągnąć sobie moją książkę o uwodzeniu. Gwarantuje Ci, że na pewno nie będziesz tego żałował. Link znajdziesz poniżej

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej

… Pobierz sobie kopię już teraz. Nauczysz sie wszystkiego o podrywaniu kobiet. Będziesz wiedział, jak z nimi rozmawiać i o czym. Na pewno dowiesz się też, jak zachęcić kobietę, do kontaktu fizycznego. To i wiele innych rzeczy znajdziesz w mojej książce. Nie zastanawiaj się ściągnij ją i poszerzaj swoją wiedzę już teraz.

książka

Leave a Comment

Next post: