Teksty Na Podryw Dziewczyny – Jak Podrywać Na Ulicy?

by RomR on September 16, 2012

jak podrywać kobiety na ulicy tekstami na podryw W tym tygodniu chciałbym poruszyć bardzo ciekawy temat. Chcę pokazać swój nowy sposób myślenia, o którym nigdy wcześniej nic nie mówiłem … jest to coś, co może zupełnie zmienić Twoje spojrzenie na kobiety. Pomyśl sobie o tym, kiedy ostatni raz widziałeś naprawdę piękną kobietę, ale nie podszedłeś do niej, ponieważ nie miałeś na to odwagi. Mówię o takiej naprawdę cudownej kobiecie.

Jeśli tego nie potrafisz, to nie spiesz się z tym. Nie wszystko musisz umieć robić od razu.

Dobrze. A teraz pozwól, że Cię o coś zapytam: Czy zdarzyło Cię się kiedykolwiek myśleć bardzo długo o jakiejś kobiecie. Zastanawiałeś się np. co robi, gdzie jest, albo o czym myśli? Czy kiedykolwiek nie mogłeś zapomnieć o kobiecie z którą spędziłeś zaledwie kawałek swojego dnia?

Wiesz, że jest wielu facetów, którzy nie mają odwagi porozmawiać na ulicy z kobietą, która bardzo im się podoba … Uwierz mi, że wiele osób ma ten problem …

A jesteś sobie w stanie wyobrazić ile razy dziennie taka kobieta słyszy od facetów, którzy mieli odwagę do niej podejść, że jest piękna?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak musi się czuć atrakcyjna kobieta, kiedy słyszy same komplementy odnoście swojego wyglądu? Wiesz jak jest jej przykro, że nikt nie chce w niej docenić czegoś innego?

Hmmm …

Cóż teraz poświęcimy kilka chwil na poznanie pewnych szczegółów z życia atrakcyjnej kobiety.

Oto kilka z nich:

1) Atrakcyjne kobiety zazwyczaj są znudzone ciągłymi komplementami. Wkurza je to, że faceci nie mają pojęcia jak z nimi rozmawiać i w jaki sposób im zaimponować. Jedyne co mają do zaimponowania to tylko komplementy.

2) Jak już pewnie mówiłem, pewnie widziałeś wiele pięknych kobiet, do których nie miałeś odwagi podejść. Ale jeśli chcesz osiągnąć jakiś sukces, to musisz pokazać, że jesteś inny niż Ci wszyscy faceci, którzy ją zaczepiają każdego dnia.

3) Jeśli zaczniesz zachowywać sie inaczej, niż wszyscy faceci, to kobiety zaczną zwracać na Ciebie uwagę.

Pewnie jesteś zdziwiony prawda? Założę się, że nigdy nie myślałeś o kobietach w ten sposób, prawda?

Oto kilka rzeczy, które musisz zrobić, żeby podrywać na ulicy kobiety.

1) Nie możesz być taki nudny jak każdy facet, który podchodzi do nieznajomej dziewczyny.

2) Musisz wzbudzić w niej atrakcję, żeby pokazać że możesz coś ciekawego wnieść do jej życia

Pewnie zastanawiasz się jak to wszystko zrobić …

Zdradzę Ci kilka moich własnych pomysłów.  Ale nie przestawaj być kreatywny i dodaj też coś od siebie.

Na początek nie możesz dać jej do zrozumienia, że ona jest piękna i cudowna, a Ty jesteś tylko zwykłym facetem, który chce ją poderwać. Uwierz mi, to nie pomaga.

Następnie zastanów się, co może pociągać w facetach kobiety i zacznij się tak zachowywać.

Jeśli wyjedziesz z założenia, że na pewno masz dobry gust i smak i wszystko, co zrobisz spodoba się dziewczynie, to na pewno tak będzie.  Pamiętaj tylko, że musisz być przy tym zabawny i mieć poczucie humoru.

Pokaże Ci na przykładzie, jak to powinno wyglądać.

TY: Cześć, mogę Cię o coś zapytać??  [Bądź wyluzowany, mów powoli i tak jakbyś rozmawiał z koleżanką]

Ona: Jasne

[Zamilknij na moment, tak żeby powstało między wami napięcie]

TY: Jesteś wolna??  [Miej teraz poważną twarz]

Ona: No cóż…..

TY: Potraktuje to jako odpowiedź twierdzącą [Uśmiechnij się przy tym przebiegle]

Ona: [Śmiech]

TY: “No cóż, ja akurat już kogoś mam, ale wyglądasz na sympatyczną … Jeśli jesteś nie tylko ładna, ale możesz zaoferować coś jeszcze, to poznałbym Cię z moim znajomym … On jest zabawny, ma dobry smak i myślę, że byście do siebie pasowali… Musiałbym mu o Tobie opowiedzieć, ale w zasadzie nic o Tobie nie wiem … masz e-maila? ” [Musisz to powiedzieć bardzo spokojnie i na luzie]

Ona: Tak

TY: Kochaniutka … [Wyjmij długopis] … Napisz mi go tutaj, a ja [odchrząkujesz] napiszę do niego maila.

[Zabierz maila i pożycz pani miłego dnia]

Teraz omówmy to szczegółowo.

Po pierwsze nie możesz powiedzieć dziewczynie żadnego komplementu.  Nie zachowuj się tak jak inni faceci. I nie myśl o tym, że jesteś za mało przystojny, żeby porozmawiać z taką dziewczyną.

Musisz po prostu podejść i wyluzowanym głosem zapytać dziewczynę, czy możesz ją o coś zapytać.

Każda z nich zawsze odpowie, że tak.

Później pytasz bezpośredni, czy z kimś jest. Żadna się tego nie spodziewa.

Uwielbiam to pytanie, bo większość facetów zazwyczaj sugeruje dziewczynie, że ma jakiegoś partnera. A ty masz zapytać tak wprost, bez żadnych oporów.

Po takim pytaniu każda kobieta zawaha się i zaczyna zastanawiać się, co ma odpowiedzieć i jak się zachować. Gwarantuje Ci, że takie pytanie jest dla niej zaskoczeniem.

Potem sugerujesz, że to nie Ty chcesz ją poderwać, tylko Twój kolega. Ale ona tak naprawdę do samego końca nie będzie miała pewności aż do momentu, kiedy nie dostanie maila od Ciebie. To oczekiwanie i niepewność na pewno spowodują, że dziewczyna będzie coraz bardziej Robą zainteresowana.

Musisz grać, że przyjaciel lubi takie dziewczyny jak ona i na pewno będą sobą zachwyceni.

Kobiety lubią tego rodzaju zagrywki. Intryguje je facet, o którym na początku nie mogą się wszystkiego dowiedzieć.

Ona będzie pełna podziwu, że rozmawiałeś z nią właśnie w taki sposób. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jakie zrobisz na niej wrażenie.

To taki rodzaj zabawy. Gwarantuje Ci, że wprowadzisz do jej życia coś interesującego i nowego.

Teraz skup się i przeczytaj sobie to wszystko jeszcze raz dokładnie i na spokojnie. Wyobraź sobie tą sytuację tak jakby działa się naprawdę. Postaraj się przewidzieć jakieś inne odpowiedzi. Wyobraź sobie wszystko w myślach i poukładaj na spokojnie (Wiem, że dasz sobie z tym radę, bo ja wypróbowałem tę metodę już setki razy i nigdy mnie nie zawiodła!)

Teraz kiedy już poznałeś nową technikę i wiesz jak rozmawiać z kobietami na ulicy to powinieneś pobrać moją książkę o uwodzeniu, żeby pogłębić moją wiedzę. W niej znajdziesz wiele pomysłów, technik i strategii uwodzenia. Na pewno będziesz zadowolony z jej zakupu. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku:

Sekrety Podrywania I Uwodzenia Kobiet

… Pobierz ją teraz i rozwijaj swoje umiejętności uwodzenia kobiet.

podryw

Leave a Comment

Previous post: