Jak Poderwać Koleżankę?

by RomR on September 16, 2012

całowanie sięOna ciągle mówi Ci, że jesteś jej najlepszym przyjacielem? Pomyśl o tym. W poniższym artykule dowiesz się jak być dla kobiety kimś więcej niż przyjacielem. Czy spotkałeś kiedy kobietę, którą uważałeś za tą jedyną, a ona mówią ciągle o przyjaźni?  Dowiedz się co musisz zrobić i jak się zachowywać, żeby nie trafić do grona przyjaciół swojej ukochanej. Jeśli chcesz być postrzegany jako potencjalny facet a nie przyjaciel, to czytaj dalej:

*** Pytanie Od Czytelnika ***

Cześć, Zastanawiam się nad kupnem Twojej książki, ale zanim to zrobię chciałbym Cię o coś zapytać. Ostatnio spotkałem tą jedyną, ale nie możemy się dogadać. Jesteśmy ze sobą już pięć miesięcy, ale ona jest bardzo ostrożna jeśli chodzi o związki. Ona domyśla się, że ją kocham, ale ciągle udaje niedostępną. Mam wrażenie, że ktoś ją zranił w przeszłości.
Binära Optioner Valutamarknad

Czasami zdarzało się, że nasz związek szedł szybko do przodu, ale ona zaraz wrzucała na wsteczny i robiła kilka kroków do tyłu. To powtarza się notorycznie. Ostatnio po zakończeniu szkoły spędziliśmy ze sobą dużo czasu. Wtedy wydawało mi się, że nareszcie coś się uszyło i teraz będzie już dobrze. Kiedy byliśmy u niej wypiliśmy po drinku i przytulaliśmy się na kanapie. Na koncercie wspólnie bawiliśmy się i tańczyliśmy. Po wyjściu z klubu trzymałem ją za rękę i przytuliłem, kiedy powiedziała, że jest jej zimno. W drodze do domu ona położyła mi głowę na ramieniu i tak wracaliśmy. Cieszyłem się, że nareszcie mamy ze sobą jakikolwiek kontakt fizyczny. Kiedy odprowadziłem ją pod same drzwi, to chciałem ją pocałować. Niestety ona cofnęła głowę i uniemożliwiła mi zrobienie tego.

Od tamtego czasu widzieliśmy się tylko raz, kiedy wspólnie gotowaliśmy dla siebie obiad. Wtedy powiedziała mi, że chciałaby stworzyć ze mną stały związek, ale nie może. I nie powiedziała już dlaczego. Od tamtego momentu pozostaliśmy bliskimi przyjaciółmi. Ale jak cały czas będę dążył do tego, żeby spędzać z nią jak najwięcej czasu. (Nawet jeśli dla niej ma to oznaczać czas z bliskim przyjacielem).

Moje pytanie brzmi: Czy uważasz, że Twoja książka pomoże mi zdobyć tą dziewczynę i zachęcić ją do miłości? Z góry dzięki za pomoc.

>>> Mój komentarz:

OK, usiądź wygodnie.

Trzymaj się mocno, bo na pewno będę na Ciebie mocno krzyczał…

Nie możesz przekonać dziewczyny, żeby od tak pokochała Cię!

To nigdy nie dzieje się tak po prostu, z dnia na dzień!

Ta kobieta naprawdę jest Tobą zainteresowana a Ty zachowujesz się jak mięczak. Cały czas pokazujesz jej jak bardzo jesteś potrzebujący!

Na samym początku swojego maila pokazujesz mi jak bardzo jej na Tobie zależy.

Powiedziałeś: Ostatnio spotkałem tą jedyną, ale nie możemy się dogadać. Jesteśmy ze sobą już pięć miesięcy, ale ona jest bardzo ostrożna jeśli chodzi o związki  … ”

Masz kłopoty z czytaniem i rozumieniem?

Przecież spotykacie się przez pięć miesięcy!

Czy sądzisz, że ona od tak obudzi się po tych pięciu miesiącach i stwierdzi, że jednak chce być Twoją dziewczyną a nie przyjaciółką. Myślisz, że od tak zmieni zdanie i z radością Cię o tym poinformuje?

Normalnie chce mi się śmiać jak to czytam.

Ale z jakiegoś powodu czuję, że powinienem Ci pomóc a nie wyśmiewać Cię.

Rozejrzyj się … Dlaczego ona mówi, że nie może stworzyć z Tobą stałego związku?

Ona po prostu nic do Ciebie nie czuje.

Rozumiesz?

Zupełnie nic!

Nie wzbudziłeś w niej nawet odrobiny atrakcji.

Skoro nic w tym kierunku nie zrobiłeś, to jak możesz chcieć żeby ona cię pokochała?

O atrakcję trzeba dbać, ona nie przyjdzie sama.

Zachowujesz się tak, jak większość facetów. Myślisz, że jak powiesz dziewczynie, że ją kochasz, to ona rzuci Ci się na szyje i pokocha Cię od razu. Taki sposób postępowania do niczego nie prowadzi.

Wiesz o co mi chodzi?

Nic nie dzieje się samo.

Jedyne co musisz zrobić, to zacząć się uczyć podrywania i uwodzenia kobiet.

Pewnie się zastanawiasz jak powinieneś to zrobić. Ja Ci powiem. Ogranicz swoje wydatki i kup moją książkę.

Chciałbyś wiedzieć, jak to zrobić?

Po prostu pobierz moją książkę.

To jedyne źródło z którego możesz się nauczyć dosłownie wszystkiego, co jest potrzebne do odnoszenia sukcesów w podrywaniu kobiet.

Nic nie dzieje się samo. Albo bierzesz się za siebie i zmieniasz swoje życie, albo kupuj moją książkę i zaczynaj się uczyć. Jeśli ta dziewczyna jest naprawdę ważna dla Ciebie, to nie masz czasu do stracenia. Chyba nie chcesz stracić ostatniej szansy na zdobycie jej.

Zrób wszystko co możesz, bo później będziesz żałował, że straciłeś z oczu tak piękną i atrakcyjną kobietę.

Wiedzę, którą wyczytasz z mojej książki na pewno będziesz wykorzystywał do końca życia – możesz mi wierzyć. Nikt Ci nie powie tego wszystkiego z dobroci serca. Pobierz moją książkę i walcz o swoje szczęście.

Więcej dowiesz się tutaj

tajemnice uwodcicieli

Leave a Comment

Previous post:

Next post: