Co Mogę Zrobić, Żeby Odnosić Większe Sukcesy Z Kobietami?

by RomR on September 16, 2012

facet i kobieta*** Pytanie Od Czytelnika ***

Hej Roman,

Roman nauczyłem się wielu Twoich technik. Jestem studentem pierwszego roku i dotychczas nie chodziłem zbyt często na randki . Słyszałem o wakacjach zimowych, ale nie chce wyjeżdżać, bo tam nie będę mógł stosować Twoich technik. Kilka dni temu zacząłem podrywać kobiety w internecie.

Byłem na wielu randkach z dziewczynami starszymi od siebie. Ostatnio zauważyłem, że wiele kobiet chce się ze mną spotykać i są w stanie pokonywać duże odległości, żeby mnie zobaczyć. Dwa dni temu spędziłem upojną noc z bardzo piękną dziewczyną. Kiedy wrócę do szkoły, to na pewno odniosę jeszcze wiele sukcesów, jeśli chodzi o kobiety.
las opciones binarias opciones digitales
Moje pytanie brzmi ……. W ciągu ostatnich kilku miesięcy poznałem kilka naprawdę atrakcyjnych kobiet. Niestety na początku nie wiedziałem jak się z nimi obchodzić więc nie odniosłem zbyt wielu sukcesów. Czy jest jakiś sposób, żeby zmienić swoje nawyki i zacząć wszystko od nowa??

Jeszcze raz dzięki za wszystko.

I. M.

>>> Mój komentarz:

Przede wszystkim gratuluje tego, co udało Ci się do tej pory osiągnąć.

Aby odpowiedzieć na Twoje pytanie muszę odnieść się do psychologii zachowań.

Zauważyłem, że wielu chłopaków postępuje w ten sam sposób, co bardzo mnie zainteresowało: Jeśli mężczyzna spotyka dziewczynę, która mu się podoba, to włącza mu się romantyczny sposób zachowania. Jeśli on nie daje żadnych efektów, to facet próbuje go zastosować jeszcze raz, a jak nie wychodzi, to po prostu sobie odpuszcza.

Myślę, że to właśnie ten mechanizm powoduje, że coś wam nie wychodzi. Ale jeśli o mnie chodzi, to zupełnie mnie to nie obchodzi.

Najważniejsze, to zacząć się spotykać i umawiać z różnymi kobietami. To jest Ci najbardziej potrzebne do osiągnięcia jakiegokolwiek sukcesu. Zacznij wzbudzać w nich atrakcje i sprawdzaj, co na nie działa a co nie, to najlepszy sposób. Metodą prób i błędów nauczysz się wszystkiego.

Facet przez to, że się denerwuje w towarzystwie nowo poznanej kobiety wypada sztucznie i niewiarygodnie.

Przemyśl to.

Masz tak duże szanse, żeby odnieść sukces, wystarczy, że zmienisz parę rzeczy.

Zamiast tracić czas i użalać się nad sobą zacznij coś zmieniać. Kobiety są na wyciągnięcie ręki, wystarczy, że o nie zawalczysz.

Oczywiście nie muszę Ci przypominać, że nie warto zwracać uwagę na kobiety, które chcą drogich prezentów i zabawy na jedną noc. Takie dziewczyny są łatwe do zdobycia, ale nic nie warte, pamiętaj o tym.

*** Pytanie Od Czytelnika ***

Cześć Roman! Bardzo podobają mi się metody, które opisałeś w swojej książce. Mam do ciebie jedno pytanie. Wiem, że muszę poważnie wyglądać, ale wykazywać się ogromnym poczuciem humoru. Wielu facetów uważa, że wystarczy się ładnie uśmiechać, żeby zdobyć serce kobiety. Co o tym myślisz?

K. Wa-wa

>>> Mój komentarz:

To bardzo ciekawy temat.

Myślę, że wielu facetów uśmiecha się do kobiet, kiedy wyznają im swoje uczucia.

To zmienia trochę spojrzenie na ten problem.

Tak samo chodzą pogłoski, że kobieta potrafi po uśmiechu faceta poznać, czy jest on mięczakiem, czy prawdziwym facetem.

Ja polecam Ci, żebyś nauczył się panować nad swoją mową ciała. To na pewno pomoże Ci odnieść sukces z kobietami i nigdy nie przekażesz sprzecznych emocji niż te, które odczuwasz.

Uśmiech, to tylko jeden z aspektów podrywania.

Kiedy się uśmiechasz, to kobieta patrzy na Ciebie przychylniejszym okiem, ale na pewni na sam uśmiech jej nie poderwiesz.

Wiesz w czym tkwi sekret?

Uśmiech staje się najprostszą drogą do tego, żeby pocałować kobietę.

Musisz sprawdzić, czy takie zachowanie sprawdzi się też u Ciebie.

Jeśli zadajesz mi takie pytania, to na pewno jesteś facetem, który potrzebuje się jeszcze dużo nauczyć.

I Jeśli chcesz się nauczyć jak działa mowa cała i co kobiety najbardziej uwielbiają w faceta, to koniecznie musisz kupić moją książkę poświęconą uwodzeniu. Z niej dowiesz się dosłownie wszystkiego czego możesz potrzebować. To skarbnica wiedzy poświecona podrywaniu.

Nie szukaj informacji na własną rękę. Masz przed sobą szansę poznania profesjonalnego źródła wiedzy. Po co błądzić, skoro możesz się od razu uczyć tego, co na pewno Ci pomoże.

Jeśli chcesz się stać prawdziwym facetem, to ściągnij sobie moją książkę. Jest ona dostępna TUTAJ

serkety uwodzenia

Leave a Comment

Previous post:

Next post: