O Mnie

Jestem zwykłym facetem, który jeszcze nie tak dawno temu nie miał pojęcia jak rozmawiać z dziewczynami.  Zajęło mi to wiele lat ale na reszcie pokonałem ten problem i w dniu dzisiejszym nie mam już problemów z kobietami.

Tak naprawdę to stałem się w tych sprawach bardzo dobry. Mogę teraz podejść do każdej dziewczyny, która mi się podoba, zdobyć jej numer i umówić się z nią na randkę i to bez żadnego problemu.

Witryna Topoption powstała dla facetów którzy są w podobnej sytuacji w jakiej ja byłem zaledwie parę lat temu. Tutaj wyjawię Ci jak zmieniłem się z dupkowatego mięczaka, który nie wiedział jak rozpocząć rozmowy z dziewczyną, nie miał pewności siebie i był nieśmiały na faceta który może zdobyć każdą dziewczynę bez względu na okoliczności.

Pokażę Ci jak stać się facetem którego pożądają kobiety. Wyjawię Ci najlepsze teksty na podryw, o czym rozmawiać z kobietami, jak umawiać się na randki, jak zapobiec odrzuceniu, jak pokonać nieśmiałość i wiele więcej.

Wyjawię Ci wszystkie moje tajemnice podrywania i uwodzenia kobiet, sekrety których większość mężczyzn NIGDY się nie dowie.