Tajemniczy Powód, Który Sprawia, Że Faceci Nie Radzą Sobie Z Kobietami

by RomR on September 16, 2012

mężczyzna mięczakPowiem Ci jaki jest powód, przez który faceci nie radzą sobie z kobietami, po to, żebyś na przyszłość nie miał z tym problemów.

Pewnie zdajesz sobie sprawę z tego, że wiele facetów ma problemy w kontaktach z kobietami. A mimo to zauważyłem, że wielu mężczyzn znajduje sobie różne powody, żeby uniknąć rozwiązania tego problemu.

Taka jest prawda, wybacz …

Nie przyszedłem tutaj, żeby osądzać większość mężczyzn. Chodzi mi po prostu o to, że przepraszają wszystkich za swoje problemy, ale nie chcą nic  z nimi zrobić, niczego zmienić.

Niektórzy uważają, że mają za mało pieniędzy, żeby mieć powodzenie u kobiet, a niektórzy faceci wymyślają wymówkę, która sugeruje, że nie mają wpływu na te sprawy… czasami zwalają to na swoje miejsce pracy albo miejsce w którym mieszkają.
Option Binaire
I to jest właśnie główny powód dla którego faceci nie chcą pracować nad sobą, żeby mieć lepsze relacje z kobietami.

Ale to wszystko nie jest takie trudne jak Ci się wydaje.

Jednak jak się okazuje, takie zjawisko jest bardzo częste. Mężczyzną nie chce się nic zmieniać. Narzekają tylko na swój los.

I wiesz co?

Gwarantuje Ci, że wielu facetów byłoby o wiele szczęśliwszych, gdyby zechcieli coś zmienić. Z miejsca odnieśli by sukces.

Po prostu takie zachowanie jest dla nich dobrą wymówką, pod nim ukrywają to, że nie chce im się zmieniać swojego życia …

A tak naprawdę problem tkwi w ich wnętrzu … chodzi o sposób myślenia i zachowania się.

Ten problem tak naprawdę nie jest tak poważny jak Ci się wydaje … tylko większość facetów zupełnie nie ma pojęcia jak sobie z nim poradzić.

To jest ukryte bardzo głęboko w naszym umyśle, dlatego tak trudno jest nam na to wpaść.

Jeśli nie będziesz próbował poznać jakiejś kobiety, to nie będziesz miał szansy jej do siebie przyciągnąć. Ty z góry wszystko przekreślasz i uważasz, że nie ma sensu.

To prowadzi do tego, że boisz się rozmawiać z ludźmi i nawiązywać nowe kontakty.

Jeśli zdecydujesz się zmienić swoje życie, to zobaczysz, że w bardzo krótkim czasie zaczniesz odnosić sukcesy z kobietami.

Wobec tego jaki jest główny powód niepowodzeń i nieszczęść facetów?

Problem tkwi w wykonaniu dwóch kroków:

1Musisz znaleźć przyczynę swoich niepowodzeń i poszukać ludzi, którzy już się uporali z czymś takim.  To pomoże Ci odnosić sukcesy z kobietami.  Dzięki temu zobaczysz, że problem tkwi w Tobie a nie Twoim życiu. Jeśli będziesz chciał coś osiągnąć, to swoim zaangażowaniem i pracą zrobisz dosłownie wszystko.

2. Musisz dowiedzieć jak postępować z kobietami. Ważna jest edukacja, która pomoże Ci zrozumieć ich sposób myślenia.

Dziwi mnie, że w księgarniach jest tyle książek na różne tematy. Ale tak naprawdę jak byś chciał poszukać czegoś o kobietach i wzbudzaniu w nich atrakcji, to nie znajdziesz żadnej publikacji na ten temat.

To jest po prostu zdumiewające.

Ale niestety taka jest prawda.

Dlatego ja tak bardzo chciałem napisać swoją książkę, żeby pomóc wszystkim facetom. W mojej książce zawarłem całą wiedzę, jaką posiadam na ten temat, gwarantuje Ci, że nie będziesz żałował, że kiedykolwiek przeczytałeś moją książkę.

Jeśli chcesz poznać podstawy i tajemnice podrywania i uwodzenia kobiet, to koniecznie musisz zainwestować w mojego ebooka poświęconego uwodzeniu.

Poznasz tu techniki i metody, które nauczą Cię rozmawiać z kobietami i wzbudzać atrakcje nawet w tych najbardziej seksownych.

Dowiesz się dlaczego kobiety odrzucają mężczyzn i co się im najbardziej w nas podoba. A co najważniejsze wszystko jest pokazane krok po kroku. Dzięki mojej książce nie oprze Ci się żadna kobieta

Gwarantuję Ci, dwie rzeczy:

1. Dowiesz się rzeczy, których nigdzie nie wiedziałeś i o których nigdy nie czytałeś. Sprawdź, żeby się przekonać, że nie żartowałem. Zebrałem w mojej książce doświadczenia z różnych dziedzin, od własnych doświadczeń, po badania, statystyki i doświadczenia moich znajomych. Na pewno po przeczytaniu mojej pracy otworzysz szeroko oczy i powiesz wow ale to wszystko jest naprawdę bardzo proste.

2. Będziesz zachwycony swoją przemianą. Każda kobieta będzie Tobą zachwycona. Możesz pobrać próbną wersję mojej książki i po 7 dniach napisać mi, czy jesteś zainteresowany kupnem całości . Naprawdę uważam, że moja książka jest warta przeczytania i zapłacenia każdych pieniędzy. Nikt jeszcze nie żałował. Nie zastanawiaj się ile musisz zapłacić, tylko jak wiele możesz zyskać …? Ta oferta jest w 100% poważna i potrzebna w Twoim życiu.

Poniżej znajdziesz link, który pozwoli Ci skopiować moją książkę. Pomogę Ci szybko i łatwo odnosić sukcesu z kobietami. Bez ryzyka i większych wysiłków.

Ebook możesz pobrać tutaj: Dowiedz się więcej

serkety podrywu

Leave a Comment

Previous post:

Next post: